Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2019 15:26
Fortnite Demogorgon
1318V

Stranger Things x Fortnite ze skórką Demogorgona. Fani są zachwyceni

Netflix nie daje nam zapomnieć o „Stranger Things”. Na serwerach Fortnite znajdziecie teraz nie tylko tajemnicze portale, ale również możecie wcielić się w dwie postacie znane z serialu. Epic Games oferuje skórki Demogorgona i Jima Hoppera.

Już z samego rana Iza wspominała na portalu o grze Stranger Things 3: The Game, a teraz mamy okazję spojrzeć na kolejny etap promocji serialu. W Fortnite wylądowały dwie skórki z produkcji Netflixa. Jak widać gigant nie oszczędza.

Stranger Things 3: The Game debiutuje. Gameplay i premierowy zwiastun z produkcji Netflixa

Netflix chce mieć pewność, że gracze będą pamiętać o premierze „Stranger Things 3”. Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ w swoim czasie firma podkreślała, że ich największym rywalem jest właśnie Fortnite. To tytuł Epic Games angażuje klientów platformy i sprawia, że zainteresowani spędzają czas na serwerach zamiast oglądać kolejne seriale.

Teraz Netflix promuje swoją opowieść w jednej z najpopularniejszych, a może nawet nadal najpopularniejszej grze. Śmiałkowie mogą wskoczyć w dwie skórki – szczególnie dobrze wygląda ta prezentująca Demogorgona. W Sieci nie brakuje opinii zadowolonych fanów świata Netflixa, którzy chętnie wcielają się w znanego stwora. 

Więcej o "Stranger Things 3"

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software