Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2019 14:42
Stranger Things 3
879V

Stranger Things w Fortnite. Tajemniczy portal rozpoczyna wydarzenie

W trakcie E3 odbył się panel, podczas którego poznaliśmy plany Netflixa w branży gier. Firma nie tylko chce tworzyć własne pozycje, ale zamierza wrzucać bohaterów oraz elementy z przykładowo seriali do dużych tytułów AAA. Na początek Stranger Things zawitało do Fortnite.

Jak najlepiej przypomnieć światu o premierze najnowszego sezonu „Stranger Things”? Netflix nie tylko wrzuca kolejne zwiastuny, ale właśnie rozpoczęło się tajemnicze wydarzenie na serwerach Fortnite.

Netflix zapowiedział 3 gry na E3. Platforma będzie dostarczać nową rozrywkę

Pierwsi gracze dostrzegli dzisiaj tajemniczy portal ze „Stranger Things”, który zawitał do Mega Marketu. Zainteresowani już teraz mogą skorzystać z dziury w ścianie, ale efekt jest aktualnie dość mizerny – śmiałek po prostu pojawia się po drugiej stronie lokalu.

Możemy przypuszczać, że to dopiero początek. Netflix i Epic Games chcą w ciekawy sposób przypomnieć o „Stranger Things”, więc może trafimy do innego wymiaru lub po prostu skorzystamy z efektywnego teleportu?

„Stranger Things 3” zadebiutuje 4 lipca. W tym dniu otrzymamy dostęp do wszystkich ośmiu odcinków sezonu, więc możemy przypuszczać, że w kolejnych dniach Epic Games będzie podkręcać hype na serial.

Źródło: Twitter

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software