Iza Łęcka Iza Łęcka 05.07.2019 07:30
Dzieciaki Stranger Things
1334V

Stranger Things 3: The Game debiutuje. Gameplay i premierowy zwiastun z produkcji Netflixa

Netflix zamierza trafić w gust kolejnych odbiorców. Firma udostępniła Stranger Things 3: The Game, która nie jest już kolejną darmową produkcją, a pełnoprawną opowieścią. Przygoda ma skłonić niezdecydowanych do zapoznania się z serialem.

Netflix przyzwyczaił klientów do przygotowania świetnych seriali, filmów oraz dokumentów, ale firma dopiero raczkuje w temacie gier. Pierwszą dużą produkcją przygotowaną na zlecenie platformy jest Stranger Things 3: The Game. Gra jest już dostępna na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switchach oraz komputerach osobistych.

Dark, sezon 2 – recenzja serialu. Przeszłość i przyszłość w jednym stały domu

Nie jest to pierwszy tytuł rozszerzający uniwersum Stranger Things. W okolicy premiery drugiego sezonu mogliśmy zagrać w mobilną pozycję, jednak tym razem firma stawia na pełne wrażenia – i z tego powodu Stranger Things 3: The Game jest dostępne za 125 zł (cena za PlayStation Store).

Przygoda jest zapowiedziana następującymi słowami:

„Stranger Things 3: Gra to oficjalna gra towarzysząca trzeciemu sezonowi kultowego serialu. Przeżyj znane wydarzenia z serialu, odkrywając zupełnie nowe zadania, relacje między bohaterami i tajemnice! To wspaniała gra przygodowa, która łączy w sobie styl retro z nowoczesną mechaniką gry — poczuj odrobinę nostalgii z nutką świeżości! Zupełnie jak w serialu — tutaj też najważniejsza jest praca zespołowa. Przemierzaj Hawkins, rozwiązuj zagadki i walcz ze złem nadchodzącym z Drugiej Strony jako jedna z dwunastu postaci z serialu — z możliwością lokalnej kooperacji dla dwóch graczy.”

Wkrótce pojawią się pierwsze opinie dotyczące tytułu, ale trzeba przyznać, że Netflix obrał ciekawą taktykę. Firma chce teraz oferować nie tylko mocne seriale – opowieści będą rozbudowane przez gry i właśnie Stranger Things 3: The Game jest tego pierwszym przykładem.

Zamierzacie grać w Stranger Things 3: The Game? Zobaczcie zwiastun premierowy i początek (15 minut) rozgrywki.

Polecamy nasze recenzje:

Źródło: Youtube

Tagi: BonusXP Netflix Stranger Things 3: The Game