Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.06.2010 00:21
Szpiedzy w studiu Square Enix
492V

Szpiedzy w studiu Square Enix

Niektóre redakcje pozwoliły już sobie na spekulacje na temat pojawienia się w Los Angeles Final Fantasy Versus XIII. Póki co Square Enix nie potwiedziło jednak tych pogłosek. Firma wypuściła za to nowy materiał o kreacji bohaterów w FFXIV.xxxxx


Najświeższy filmik, udostępniony na oficjalnym kanale Square Enix na Youtube, pokazuje w zabawny (w zamierzeniach) sposób, jak odmienił się proces kreacji naszego awatara w beta wersji FFXIV. W 7 minutowym materiale filmowym dwójka "szpiegów" przybywa do studia Square Enix, by dowiedzieć się, jak postępują prace nad online'ową odsłoną flagowej serii tej firmy.

System tworzenia bohaterów przeszedł od wczesnej fazy alfa do bety. I oby nie była to ostateczna wersja, bo ilość opcji dopasowania powierzchowności awatara wydaje się dosyć uboga. Pewną grupę graczy zawieść może niemożliwość ustawienia wieku postaci czy przyklejenia garbatego nochala z purchawką. Wygląda na to, że nie będziemy mogli wykreować sobie np. pomarszczonej jak wyschnięta śliwka, starej wiedźmy. Wszyscy w świecie FFXIV będą młodzi i piękni? Na to się zanosi.
 

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: e3 2010 final fantasy xiv