Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2019 20:07
Watch Dogs Legion PSX Extreme
455V

PSX Extreme: Graliśmy w Watch Dogs Legion

Na E3 2019 zaprezentowano nową część Watch Dogs. Twórcy nie zdecydowali się na pełną „Trójkę”, ale zamiast tego już wkrótce fani otwartych światów położą łapy na Legionie. Redakcja PSX Extreme miała już okazję sprawdzić produkcję i w najnowszym numerze miesięcznika dzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Od dawna wiedzieliśmy, że Ubisoft pracuje nad nowym Watch Dogs. Mimo wszystko prezentacja gry była lekkim zaskoczeniem, ponieważ deweloperzy potwierdzili doniesienia i zaprezentowali rozgrywkę skupioną na legionie hakerów.

Szczegóły PSX Extreme 263

Bohaterem Watch Dogs Legion może zostać każdy Brytyjczyk, ale jak to działa w praktyce? W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie dokładny playtest, który rozpoczyna się następującymi słowami:

"Retuszowany pokaz „jedynki”, „dwójka” wywalająca do kosza, zdaniem niektórych niesłusznie, klimat pierwszej części – seria Watch Dogs ma burzliwą historię. A „trójka” to znów inna para kaloszy, ale oddać jej trzeba jedno – koncept zaskakuje. I nawet jak nie wypadli, to za próbę należy się kolejka gratis."

Redaktor sprawdził grę, opisuje swoje wrażenia i... W sumie można odnieść wrażenie, że choć Ubisoft ryzykuje oferując mechanikę rekrutowania protagonistów, to jednak w ostateczności studio może odnieść spory sukces.

Zapraszamy wszystkich czytelników do najnowszego PSX-a, w którym znajdziecie dokładną relację z E3, mnóstwo mięsistych recenzji oraz świetną publicystykę. Pełny rozkład jazdy znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: psx extreme Ubisoft Watch Dogs Legion

Nie przegap