Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.07.2019 14:32
Morgan RDR 2
1909V

Red Dead Redemption 2 na PC coraz bliżej? Informacje o wersji w Social Clubie

Rockstar nadal nie prezentuje Red Dead Redemption 2 na trzecią platformę, ale informacje dotyczące gry pojawiły się już nawet w Social Clubie. W kodzie usługi znajduje się wzmianka o osiągnięciach dla PC.

Red Dead Redemption 2 to jedna z najlepszych gier aktualnej generacji. Tytuł jest dostępny wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksach One, ale od wielu miesięcy pojawiają się doniesienia, według których twórcy pracują nad edycją na PC.

Red Dead Redemption 2 na PC? Kolejne koneksje z komputerami w smartfonowej apce

O pracach nad Red Dead Redemption 2 na PC powiedział już jeden z byłych pracowników studia, zerknęliśmy na wpis w Denuvo, w swoim czasie Media Markt sprzedawało trzecią wersję, a skromne doniesienia pojawiły się także w aplikacji towarzyszącej do RDR 2.

Teraz informacja o trzeciej wersji została dostrzeżona w kodzie źródłowym Social Club – mała wzmianka pozwala sądzić, że deweloperzy małymi krokami przygotowują swoją usługę do zaprezentowania gry.

Trudno oczywiście powiedzieć, czy nie jest to wyłącznie przypadek przy pracy, jednak w ostatnich miesiącach zaskakująco często pojawiają się konkretne wzmianki dotyczące premiery Red Dead Redemption 2 na PC. Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że nawet CEO Take-Two w ostatnich dniach wypowiedział się o wrzuceniu gry na komputery osobiste.

Więcej o Red Dead Redemption 2:

Źródło: Twitter

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two