Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.06.2019 16:37
Red Dead Redemption 2: Original Soundtrack
1024V

Red Dead Redemption 2. Soundtrack z gry zapowiedziany

Wydana przez Take-Two gra to bez dwóch zdań jeden z hitów ubiegłego roku. Na świetny odbiór wpływa świetnie skomponowana ścieżka dźwiękowa, którą już niedługo będziemy mogli nabyć na własność.

Twórcy Red Dead Redemption 2 wciąż budują otoczkę całego projektu. Zeszłoroczny hit ma ku temu wiele możliwości, albowiem cieszy się powszechnym uznaniem. Jeszcze kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że istnieją szansę na przeniesienie gry na PC. 

Dyrektor Generalny Take-Two nie widzi przeciwwskazań by Red Dead Redemption 2 wyszło na PC

Teraz okazuje się, że przygotowano także coś dla tych, którym szczególnie wpadł w ucho podkład muzyczny z gry. Rockstar Games zapowiedziało, że już 12 lipca pojawi się Red Dead Redemption 2: Original Soundtrack! Składanka ma zawierać 13 utworów wokalnych z Red Dead Redemption 2.

Za jej produkcję odpowiada nie byle kto, bo sam Daniel Lanois. Jeśli nazwisko niewiele Wam mówi, to jest to jedenastokrotny zwycięzca Nagrody Grammy, który współpracował z takimi muzykami, jak Bob Dylan, Neil Young, czy Willie Nelson

Soundtrack można już teraz nabyć przedpremierowo za pośrednictwem iTunes, a to pozwoli na darmowe ściągnięcie dwóch pierwszych utworów już teraz. Ścieżka dźwiękowa kosztuje $9.99 i jest do nabycia tutaj

Jeśli jednak wciąż się wahacie, to Rockstar daje nam możliwość przesłuchania dwóch utworów poprzez platformę Spotify. Udostępnione kawałki to "Crash of Worlds" oraz "Table Top". 

Źródło: Twitter

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two