Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.07.2019 11:09
River City Ransom, River City Girls
574V

River City Girls. Duchowy spadkobierca Kunio-Kun na zwiastunie z rozgrywką!

Marka River City (dawniej "Kunio-Kun") jest cały czas rozwijana - obecnie przez ekipę WayForward i Arc System Works. Dziś mamy okazję przyjrzeć się pierwszemu gameplayowi z River City Girls.

Już w kwietniu pisaliśmy, że marka River City powraca. Wszystko za sprawą współpracy WayForward i Arc System Works.

Xbox Game Pass w lipcu

Firmy kończą przygotowywać wspólnymi siłami River City Girls. Gra jest klasyczną chodzoną bijatyką z ładną oprawą 2D, wykonaną na modłę 16-bitowych platform, takich jak SNES. W grze usłyszymy chiptune'ową muzykę od takich artystów jak Chipzel, Christina Vee i Megan McDufee). W grze pojawią się też animowane cutscenki.

Jedną z największym atrakcji River City Girls ma być tryb kooperacji dla 2 graczy (oczywiście wcielić się można w dwie tytułowe panienki). Poszalejemy w River City Girls w 6 dużych miejskich regionach. Nie zabraknie też wielu broni, przedmiotów a nawet misji pobocznych. Co ważne - w grze pojawią się też gościnnie klasyczne postacie ze starych odsłon marki River City.

Kiedy premiera? Już 5 września 2019 roku, równocześnie na PS4, PC, Xbox One i Switch.  W późniejszym terminie ma być również dostępne wydanie pudełkowe w limitowanym nakładzie.

Kunio-Kun powraca

Tagi: River City Girls river city ransom