Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2019 17:50
Metal Wolf Chaos XD
1265V

Metal Wolf Chaos XD ma datę premiery. From Software pokazało zwiastun

From Software przypomina światu o odświeżony Metal Wolf Chaos. Gra z 2004 roku trafi do graczy w lekko odpicowanych szatach i dzisiaj poznaliśmy ostateczną datę premiery oraz cenę. Twórcy zapewnią ekskluzywne skórki dla poszczególnych platform.

Metal Wolf Chaos zostało przygotowane przez From Software na zlecenie Microsoftu. Gra trafiła na japoński rynek w 2004 roku i przez wiele lat produkcja była dostępna wyłącznie na jednej platformie w Kraju Kwitnącej Wiśni. Twórcy przypomnieli sobie o marce i postanowili zaprezentować Metal Wolf Chaos XD.

Sekiro: Shadows Die Twice z pięknym krótkometrażowym filmem od fana

Metal Wolf Chaos XD trafi 6 sierpnia na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Pierwowzór przez wiele lat rozgrzewał graczy, którzy bardzo długo marzyli o zapoznaniu się z tytułem. Microsoft nie zdecydował się na wrzucenie przygody na Zachód i dopiero edycja XD otrzyma globalne wydanie.

Nowa wersja Metal Wolf Chaos otrzyma upiększoną oprawę, poprawione sterowanie, nowy system zapisu, wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz monitorów 16:9. Taka przyjemność została wyceniona na niespełna 21 euro, więc zainteresowani powinni przygotować około 89 zł.

W Metal Wolf Chaos XD wcielimy się w prezydenta Stanów Zjednoczonych, który wskakuje w potężnego mecha i stara się odeprzeć atak najeźdźców. Jeśli zdecydujecie się nabyć współczesną edycję, to otrzymacie jedną ze skórek dla maszyny – zielona dla Xboksa One, żółta dla PC oraz niebieska dla PlayStation 4.

Więcej o grach From Software:

Metal Wolf Chaos XD ekskluzywne skórki

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Devolver Digital General Arcade Metal Wolf Chaos XD