Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.06.2019 11:48
From Software sprzedaż Dark Souls
1086V

Dark Souls. Kultowa seria z imponującym wynikiem sprzedaży

Wiadomo już, że nowa gra From Software to Elden Ring. Produkcja przygotowywana jest we współpracy z autorem Georgem R. R. Martinem. Warto jednak jeszcze przez moment przeanalizować wyniki marki Dark Souls.

Okazja jest wyjątkowo dobra, bo From Software pochwaliło się dzisiaj, że na całym świecie rozesłano już do sklepów 25 milionów egzemplarzy gier z serii Dark Souls. W tym wyniku zawiera się również sprzedaż kopii cyfrowych z platformy Steam (ale nie z systemów dystrybucji cyfrowej Sony i Microsoftu).

Elden Ring. Nowy projekt twórców Dark Souls

Pierwsza odsłona Dark Souls trafiła na rynek w 2011 roku. From Software kontynuowało w tej produkcji hardkorowo trudne wyzwanie i schematy mechanizmu walki wprowadzone w Demon's Souls. Gracze zakochali się w takim stylu rozgrywki, pomimo występowania w pierwszym Dark Souls rażących błędów technicznych (m.in. kiepskiego framerate'u w niektórych lokacjach).

Warto przy okazji poczytać więcej na temat nowego projektu From Software. Chodzi oczywiście o Elden Ring, które przygotowywane jest we współpracy ze słynnym pisarzem fantasy, Georgem R. R. Martinem.

Źródło: https://www.fromsoftware.jp/ww/pressrelease_detail.html?tgt=20190610_eldenring_debut

Tagi: Bandai Namco Dark Souls From Software