Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.07.2019 17:11
GRID 2019
480V

GRID nie nadjedzie w terminie. Developer opóźnia premierę gry

Race Driver GRID była swego czasu bardzo dobrą produkcją, która z miejsca zyskała grono fanów. Niestety później seria odbiegła od pierwotnych założeń, co nie do końca spodobało się graczom.

Nowa odsłona GRID miała trafić do nas jeszcze we wrześniu, ale jak poinformowało studio Codemasters, premiera gry zostanie przesunięta o miesiąc. Spowodowane jest to wrzuceniem nowości, o jakiej twórcy nie mogą się doczekać, by nam powiedzieć. Inny powód to oczywiście doszlifowanie wszystkich niedoskonałości i dostarczenie nam gry jak najwyższej klasy, za który niewątpliwie uchodził Race Driver GRID

GRID porównany z Gran Turismo Sport i Forza Motorsport 7

Tytuł z 2008 roku nie był początkiem nowej serii, a tak naprawdę stanowił kontynuację kultowych wyścigówek ToCA Race Driver. Na swoje czasy prezentował rewelacyjny silnik fizyczny, dbałość o szczegóły w kwestii oprawy graficznej i takie nowinki, jak nie budzące już dziś na nikim wrażenia cofaniem czasu po nieudanym manewrze. 

Miejmy więc nadzieję, że nowa odsłona dotrze do nas ostatecznie 11 pażdziernika. Pamiętajcie, wszyscy gracze, którzy zdecydują się na zakup edycji specjalnej, otrzymają dostęp do GRID 3 dni wcześniej. Do czasu premiery, twórcy będą regularnie pokazywali nam nowe materiały z gry.

Warto również przeczytać:

Tagi: Codemasters Software GRID