Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2019 14:40
GRID vs. Forza
1878V

GRID porównany z Gran Turismo Sport i Forza Motorsport 7

Codemasters opublikowało materiał prezentujące rozgrywkę z nowej części GRID-a, więc możemy spojrzeć na konkretne porównanie oprawy z ostatnimi grami Polyphony Digital i Turn 10 Studios. Zobaczcie dwa materiały pokazujące różnice w tytułach.

Polyphony Digital i Turn 10 Studios pracują już nad nowymi odsłonami swoich wyścigów, ale wiele na to wskazuje, że obie gry trafią już na nową generację. Mimo to Gran Turismo Sport i Forza Motorsport 7 wciąż prezentują kapitalną jakość, więc możemy sprawdzić, jak gry wyglądają w zestawieniu z najnowszym tytułem Codemasters.

GRID na nowej rozgrywce

W przypadku wyścigów takie porównanie wypada naprawdę interesująco, bo akurat GRID, Gran Turismo Sport i Forza Motorsport 7 posiadają ten sam samochód (Chevrolet Corvette C7. R), a jednocześnie możemy spojrzeć na jeden tor (Brands Hatch).

Najnowszy GRID trafi na półki sklepowe już 13 września i gra od początku będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. W zasadzie jest to jeden z elementów, który odróżnia wyścigi Codemasters od wspomnianych wcześniej pozycji, ponieważ Polyphony Digital i Turn 10 Studios opracowały ekskluzywne produkcje.

Więcej o grach Codemasters:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters GRID porównanie porównanie grafiki

Nie przegap