Tytus Stobiński Tytus Stobiński 02.07.2019 16:02
Porshe
978V

Forza Motorsport 7 dostanie wkrótce ostatnią aktualizację. Turn 10 Studios kończy wsparcie dla gry!

Forza Motorsport 7 ukazała się w październiku 2017 roku i z miejsca stała się najlepszą odsłoną serii, twórcy jednak powoli muszą skupić się na kolejnej części, stąd decyzja o podjęciu tej ciężkiej decyzji.

Za kilka miesięcy miną 2 lata od ukazania się Forza Motorsport 7, a produkcja przez ten czas była aktywnie wspierana przez ich twórców, Turn 10 Studios. Niestety, jak to mawiają - wszystko co dobre kiedyś się kończy i toczy się to również naszej branży. Jak czytamy w komunikacie, sierpniowa aktualizacja do gry będzie ostatnią, jaką otrzymamy. 

Forza Motorsport 8 prawdopodobnie nie przyjedzie w 2019 roku. Gra znajduje się we wczesnej fazie produkcji

Jeszcze słowo o przyszłości Forza Motorsport 7. Nadchodząca aktualizacja, będzie ostatnią jaką gra otrzyma. Ta trafi do Was w sierpniu.

Wraz z premierą, łatka dostarczy nam nową mechanikę do gry, jaką jest możliwość eliminacji przeciwników za sprawą naliczania zgromadzonego czasu karnego. Wygląda więc na to, że developer skupia się na produkcji kolejnej części, która być może okaże się tytułem międzygeneracyjnym, tak jak już to bywało w przypadku serii Forza Motorsport

Grywacie wciąż w siódmą część cyklu? Czego oczekiwalibyście od nowej odsłony?

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm7_july2019_update

Tagi: forza motorsport 7 Microsoft Turn 10 Studios