Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.07.2019 14:39
Jessie Pinkman, Walter White
1195V

Filmowe Breaking Bad coraz bliżej. Aaron Paul i Bryan Cranston droczą się z fanami

Pomimo blisko 6 lat od momentu kiedy obejrzeliśmy ostatni epizod "Breaking Bad", serial nieustannie jest uznawany za jedno z najlepszych dzieł telewizyjnych w historii. Nic więc dziwnego, że w produkcji znajduje się obecnie film ściśle powiązany z serialowym uniwersum. 

Poniższy tekst zawiera trochę spoilerów, więc jeśli zamierzacie wkrótce nadrobić przygody Waltera White'a, lepiej omińcie tego newsa.

Informacje o tym, że filmowe "Breaking Bad" powstaje krążą w sieci już od jesieni. Wedle strzępkowych informacji, jakie do nas dotarły, pełnometrażowe dzieło skupi się na postaci Jessego Pinkmana, którego losy po zakończeniu serialu pozostały nieznane. Pinkman okazał się niezwykle bogatym charakterem, którego wyrazista kreacja wraz z kultowymi okrzykami "yeah, bitch" oraz "science bitch" wpisały się już na stałe do serialowego kanonu.

Westworld 3 na zwiastunie. Gwiazda Breaking Bad została głównym bohaterem

Tydzień temu na twitterowych profilach Bryana Cranstona oraz Aarona Paula pojawiło się zdjęcie dwóch osłów, które trudno było skojarzyć z "Breaking Bad". Niestety, jedyne co do fotografii było dołączone, to enigmatyczny podpis "wkrótce".

Dziś natomiast, tydzień po tym wydarzeniu, dochodzi do kolejnego, lecz tym razem zdjęcie jest już nieco mniej tajemnicze i ukazuje na Bryana i Aarona zmierzających w jednym kierunku. Wiele też powinien mówić nam sam podpis "jeszcze szybciej", który wyraźnie pokazuje, że twórcy bawią się z nami w swego rodzaju grę. 

Pozostaje nam więc czekać na pierwsze szczegóły dotyczące filmu "Breaking Bad". Rodzi się jednak pytanie, co na planie robi sam Bryan Cranston, którego charakter zmarł podczas ostatnich scen serialu, skoro film ma opowiadać o tym, co wydarzyło się później? To już zapewne wyjaśni nam Vince Gilligan, twórca historii Waltera White'a. Należy jednak pamiętać, że sam Cranston zapowiedział, że nie zgodzi się na żadną sytuację, w której doszło by do ingerencji w fabułę zakończonego serialu.

Być może tegoroczna edycja Comic-Con przyniesie nam krótki teaser?

Więcej na temat seriali na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/the-breaking-bad-movie-teases-continue-with-aaron-paul-and-bryan-cranstons-latest-cryptic-tweets/

Tagi: Aaron Paul Breaking Bad breaking bad film bryan cranston Jesse Pinkman vince gilligan walter white