Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2019 08:19
Westworld 3 Aaron Paul
1015V

Westworld 3 na zwiastunie. Gwiazda Breaking Bad została głównym bohaterem

HBO zakończyło emisję „Gry o tron”, więc stacja musi zająć się promocją nowej superprodukcji. „Westworld” powróci z trzecim sezonem w 2020 roku i już dzisiaj możemy spojrzeć na spory zwiastun. Materiał w ciekawy sposób wprowadza do opowieści Aarona Paula.

Wielki koniec „Gry o tron” to początek nowych opowieści? HBO nie może skupiać się już wyłącznie na smokach i firma chce teraz promować „Westworld”. Niestety, na trzeci sezon przyjdzie nam zaczekać do 2020 roku.

Paragraf 22 – recenzja serialu. Na wojnie nie ma wygranych

Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun „Westworld 3”. Gwiazdą materiału została postać grana przez Aarona Paula – aktora możecie dobrze kojarzyć z serialu „Breaking Bad”... Ale pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że mężczyzna w ostatnich latach wystąpił w „Need for Speed”, czy też podkładał głos pod Todda Chaveza z „BoJack Horseman”.

Trailer przygotowany przez HBO pokazuje daleką przyszłość – zwróćcie uwagę na nazwę, która pojawiła się na smartfonie bohatera... Na więcej przyjemności musimy zaczekać, jednak możemy się spodziewać, że w kolejnych miesiącach stacja będzie systematycznie prezentować nowe materiały z trzeciego „ Westworld”.

Polecamy nasze recenzje: 

Tagi: aaron paul HBO trailer Westworld Westworld 3 zwiasutn

Nie przegap