Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2019 11:07
Bloodmoon - Gra o Tron
2314V

Bloodmoon na pierwszym zdjęciu. Ruszyły prace nad prequelem „Gry o tron”

HBO nie zamierza czekać. Twórcy rozpoczęli już przygotowanie produkcji rozszerzającej świat George’a R.R. Martina. „Bloodmoon” to prequel, który został zaprezentowany na pierwszym zdjęciu.

Wielu widzów nadal nie potrafi pogodzić się z zakończeniem „Gry o tron”, ale HBO nie zamierza wsłuchiwać się w opinie niezadowolonych fanów. Twórcy oraz aktorzy trafili już na plan „Bloodmoon” i będzie to oficjalny prequel znanych historii.

Gra o tron z nagrodą Emmy za scenariusz? HBO zgłosiło zakończenie serialu

Bloodmoon – o czym będzie serial?

HBO pierwotnie planowało przygotowanie „wielu spin-offów”, jednak w ostateczności zdecydowano się na spokojne rozwijanie uniwersum. Widzowie na początku otrzymają prequel, który został umiejscowiony tysiące lat przed akcją z pierwszego sezonu „Gry o tron”.

George R.R. Martin podkreślił, że Westeros jest zupełnie innym miejscem. W serialu nie znajdziemy Królewskiej Przystani, Żelaznego Tronu, a Valyria dopiero rozpoczyna budowanie swojego imperium na smokach. Jest to „odmienny, starszy świat”.

Tytuł „Bloodmoon” jest powiązany z tajemniczą, czerwoną kometą, która pojawiła się na niebie i to właśnie ona zapowiada następną długą noc.

Bloodmoon – kiedy premiera?

HBO nie czekało długo z przygotowaniem serialu, ale nie możemy liczyć na szybką premierę. Aktorzy przez najbliższe miesiące będą znajdować się na planie, a następnie rozpocznie się długi proces dopieszczania scen. W tej sytuacji „Bloodmoon” może zadebiutować najwcześniej w drugiej połowie 2020 roku, ale w Sieci możecie także natrafić na opinie, według których serial zostanie opublikowany dopiero na wiosnę 2021 roku.

Bloodmoon – pierwsze zdjęcie

Redakcja Entertainment Weekly potwierdziła rozpoczęcie prac nad serialem, a dziennikarze otrzymali także pierwsze zdjęcie. Jest to promocyjny materiał, na którym widzimy mężczyznę na koniu – postać przygląda się zaśnieżonym okolicom i pewnej mieścinie.

Wśród domysłów fanów pojawia się ciekawa teoria – jest to jeden z pierwszych Starków, który patrzy na Winterfell?

Bloodmoon Gra o Tron

Źródło: https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/gra-o-tron-ruszyly-zdjecia-do-prequelu

Tagi: Bloodmoon Gra o tron hbo

Nie przegap