Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2018 10:31
Breaking Bad powróci jako film. Za projekt odpowiada twórca serialu
1537V

Breaking Bad powróci jako film. Za projekt odpowiada twórca serialu

Już za kilka dni na plan mają trafić aktorzy odpowiedzialni za nową produkcję w serii „Breaking Bad”. Po pięciu sezonach serialu nadszedł czas na film, który ma rozszerzyć całe uniwersum.

Fani „Breaking Bad” wciąż mogą oglądać „Better Call Saul”, jednak Vince Gilligan – twórca i scenarzysta serialu „Breaking Bad” – ma znacznie większe plany. Już w połowie listopada padnie pierwszy klaps na planie nowego projektu.

Westworld 3 z gwiazdą Breaking Bad. Aaron Paul w obsadzie

Pierwszymi informacjami na temat nowej produkcji dzielą się dziennikarze Deadline.com – redakcja otrzymała informacje o filmie „Breaking Bad”, za który w roli reżysera, scenarzysty i producenta ma odpowiadać Vince Gilligan.

Aktualnie trwają negocjacje z Sony – firma ma zająć się wrzuceniem opowieści na wielki ekran, ale jeśli strony nie dojdą do porozumienia, to nowy „Breaking Bad” może zostać zamieniony na film telewizyjny lub mini-serial, który trafi do jednej z telewizji lub na platformę streamingową.

Według uzyskanych informacji, „Breaking Bad” to zupełnie nowa historia, która będzie rozgrywana w znanym uniwersum. Aktualnie trudno powiedzieć, czy w rolach głównych powrócą Bryan Cranston oraz Aaron Paul, jednak podobno pojawiła się „nadzieja” na zakontraktowanie obu mężczyzn.

Film o prawdopodobnie roboczej nazwie „Greenbriar” będzie kręcony od połowy listopada w Albuquerque (miasto w stanie Nowy Meksyk w Stanach Zjednoczonych). Według informacji z New Mexico Film Office, opowieść ma przedstawiać historię uprowadzonego mężczyzny i próbie jego uwolnienia.

Źródło: https://deadline.com/2018/11/breaking-bad-movie-vince-gilligan-greenbrier-1202497258/

Tagi: breaking bad film vince gilligan

Nie przegap