Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.07.2019 08:25
Tajni i fajni
389V

Tajni i fajni od autorów Epoki lodowcowej na zwiastunie. Animowany Will Smith agentem wywiadu

Tajni i fajni, czyli w oryginalnej wersji językowej "Spies in Disguise", doczekało się nowego zwiastuna. Animacja wskoczy niedługo do kin na całym świecie.

"Tajni i fajni" to nadciągająca komedia ze szpiegowskim motywem przewodnim, nad którą pracuje Blue Sky Studios, należące do The Walt Disney Studios.

Tajni i fajni na pierwszym zwiastunie

Jeśli chodzi o poprzednie przedsięwzięcia rzeczonego studia, to jest całkiem nieźle. Ekipa Blue Sky odpowiadała wcześniej za sagę "Epoka Lodowcowa", za "Rio" i "Fernanda". Mówimy więc tu o doświadczonych animatorach.

"Tajni i fajni" ma być o tyle ciekawe, że postać głównego bohatera, agenta Lance'a, wzorowana jest na znanym aktorze Willu Smithie. Oczywiście w filmie usłyszymy jego głos.

Premiera animacji została przesunięta i odbędzie się nie w sierpniu, lecz dopiero 25 grudnia 2019 r.

Poniżej krótki opis fabuły od dystrybutora:

„Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie…”

Wiedźmin od Netflix na plakacie

Tagi: