Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2018 12:23
Tajni i fajni na zwiastunie. Will Smith jako agent w animacji
660V

Tajni i fajni na zwiastunie. Will Smith jako agent w animacji

20th Century Fox w przyszłym roku zaprosi widzów na nową animację. „Tajni i fajni” otrzymało pierwszy zwiastun z polskimi głosami, a jednocześnie poznaliśmy ostateczną datę premiery nadciągającej produkcji.

Will Smith nie może narzekać na nudę. Mężczyzna wystąpi w kolejnych miesiącach w między innymi „Gemini Man”, „Aladyn”, „Bad Boys for Life”, „Hancock 2”, a nie możemy przy tym zapomnieć o „Suicide Squad 2”. Aktor miał okazję także podłożyć głos pod głównego bohatera „Tajni i fajni”.

Deadpool 2 dla młodzieży w szczegółach. Film otrzyma 8 nowych scen

Tajni i fajni” to najnowsza komedia szpiegowska przygotowana przez Blue Sky Studios i dystrybuowana przez 20th Century Fox. Za projekt odpowiedzialni są Nick Bruno oraz Troy Quane – mężczyźni od lat pracują nad najróżniejszymi animacjami, jednak pierwszy raz zasiedli na stołkach reżysera.

Opowieść przedstawi losy Lance'a Sterlinga (Will Smith), czyli superagenta, który wpada w spore problemy przez naukowca Waltera Becketta (Tom Holland):

„Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie…”

Premiera „Tajni i fajni” odbędzie się 16 sierpnia 2019 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: