Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2019 20:37
Art Green Hell
467V

Green Hell zadebiutuje we wrześniu. Twórcy przygotowali tryb fabularny

Pierwsza produkcja Creepy Jar została doceniona podczas programu Wczesnego Dostępu, ale w końcu nadchodzi czas wielkiej premiery. Green Hell zadebiutuje we wrześniu i tytuł otrzyma mnóstwo nowej zawartości.

Creepy Jar to stosunkowo młode studio, które jednak ma już za sobą duży sukces. Green Hell zostało docenione przez fanów survivalu, ale okazuje się, że gracze dopiero teraz mogą szykować się na prawdziwe atrakcje.

Creepy Jar przedstawia Green Hell. Rozmawiamy o grze przepełnionej survivalem

Green Hell trafiło do programu Wczesnego Dostępu w sierpniu ubiegłego roku. Autorzy systematycznie ulepszali oraz rozbudowywali grę i w końcu są gotowi na wielką premierę. Wersja 1.0 zostanie udostępniona już 5 września.

Z okazji ogłoszenia daty premiery poznaliśmy szczegóły nowej zawartości – gracze otrzymają między innymi oczekiwany od dawna tryb fabularny. Autorzy przedstawią historię, w której główny bohater musi odnaleźć swoją ukochaną.

Green Hell nowa zawartość:

  • Tryb fabularny! — Jak znalazłeś się w Amazonii? Gdzie jest Mia? Jak stąd uciec? Jak przetrwać? Odpowiedzi na te pytania doprowadzą Cię na skraj szaleństwa, podczas odkrywania nowych i pozornie znanych Ci lokacji.
  • Nowe lokacje — Bogata dżungla Green Hell jest jeszcze większa dzięki nowemu obszarowi: Wetlands.
  • Nowy, śmiertelny poziom trudności — Przygotuj się na największe wyzwanie. Gdy umrzesz, nie ma już powrotu.
  • Ustawienia graficzne — Zoptymalizuj swoje wrażenia z nowym FOV, Vsync, antyaliasingiem, podwyższoną jakością tekstur i dystansem cieniowania.
  • Nowe rośliny i zwierzęta — pobudzająca psychozę Psychotria Viridis, Banisterposis Caapi i śmiertelnie trująca Żaba Drzewołazowata.
  • Rozkład — Wiele przedmiotów w grze zacznie próchnieć i gnić. Gracze będą musieli wykorzystać swój ekwipunek, zanim przestanie nadawać się do użytku.
  • Indywidualne ustawienia gry – Węże sprawiają Ci problem? Nie lubisz pająków? Dzięki nowym opcjom możesz włączać i wyłączać drapieżniki, pająki, węże i pasek szaleństwa, a nawet całe plemiona. Nie przepadasz za makroelementami? Green Hell dodaje nowy suwak, dzięki któremu ustawisz dokładnie, ile czasu potrzebujesz na regenerację.

Jak widać Creepy Jar pozwoli nam dowolnie dostosować tytuł, więc wszyscy zainteresowani będą mogli cieszyć się grą na swoich zasadach. Interesująco zapowiada się także nowa lokacja oraz poziom trudności z permadeath.

Więcej o Green Hell:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Creepy Jar data premiery Green Hell