Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2019 19:59
The Walking Dead: The Telltale Definitive Series
1214V

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series we wrześniu. Znamy wszystkie dodatki

Skybound Games wyciska cytrynę przygotowaną przez Telltale Games. Twórcy zaprezentowali The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, czyli kompletne wydanie znanych przygód, w którym pojawią się przeróżne dodatki.

Telltale Games przestało już istnieć. Studio w zasadzie nie dokończyło ostatniego sezonu The Walking Dead, ale historią zajęło się Skybound Games, które zamierza wycisnąć z tej marki jeszcze kilka dodatkowych dolarów.

The Walking Dead: Onslaught - zabijanie truposzy na VR

Dzisiaj Skybound Games potwierdziło przygotowanie dodatkowego filtra nazwanego „Graphic Black” - między innymi ten element ma zachęcić graczy do sięgnięcia po nowe pudełko. Z dodatku skorzystamy we wszystkich wcześniej przygotowanych historiach:

  • 4 sezony przygód od Telltale Games i Skybound Games
  • Dodatek 400 Days
  • The Walking Dead: Michonn

Twórcy zajęli się także pełnym, dynamicznym oświetleniem, które wcześniej nie było dostępne, a jednocześnie dorzucają ponad 10 godzin komentarzy od deweloperów. Skybound Games obiecuje także ulepszoną oprawę, poprawiony interfejs, czy też odtwarzacz muzyczny, który zawiera ponad 40 utworów. W grze znajdzie się także galeria sztuki z najróżniejszymi pracami związanymi z The Walking Dead.

Więcej o The Walking Dead:

Źródło: https://www.skybound.com/telltales-the-walking-dead-the-definitive-series

Tagi: Telltale Games The Walking Dead Collection The Walking Dead: The Telltale Definitive Series