Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2019 08:10
The Walking Dead na Netflix
7783V

The Walking Dead na Netflix!

Netflix właśnie potwierdził fantastyczną wiadomość. Od dzisiaj otrzymamy możliwość zobaczenia niemal wszystkich odcinków serialu „The Walking Dead”. To kapitalna informacja dla widzów, którzy wciąż nie spędzili dziesiątki wieczorów nad tym serialem.

„The Walking Dead” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych seriali. Świat Żywych Trupów w swoim czasie cieszył się kapitalnym zainteresowaniem, jednak kilka złych decyzji sprawiło, że niektóre sezony nie prezentowały oczekiwanej jakości, ale na szczęście – według ostatnich informacji – produkcja małymi krokami wraca na odpowiednie tory.

The Walking Dead 9 pokazuje Szeptaczy. Zajawka kontynuacji sezonu

Netflix Polska opublikował krótką, ale za to bardzo znaczącą wiadomość, która może sprawić, że zmienicie plany na wieczór. Od dzisiaj zobaczymy na platformie streamingowego giganta aż osiem sezonów „The Walking Dead”:

Doskonale zdaję sobie sprawę, że pewnie wielu naszych czytelników już dawno widziało (i przestało wierzyć w odrodzenie „The Walking Dead”), ale na pewno znajdą się chętni, którzy mogą szykować się na 115 odcinków.

„The Walking Dead” zadebiutowało w 2010 roku i aktualnie trwa dziewiąty sezon – jego emisja rozpoczęła się 7 października ubiegłego roku, ale standardowo serial jest podzielony na dwie części i właśnie trwa drugi etap historii.

Serial znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Twitter

Tagi: Netflix serial The Walking Dead