SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.05.2019 10:51
The Walking Dead: Onslaught
1801V

The Walking Dead: Onslaught - zabijanie truposzy na VR

Fani The Walking Dead i jednocześnie entuzjaści wirtualnej rzeczywistości mogą zacierać ręce. Jeszcze w tym roku do sprzedaży na PC trafi The Walking Dead: Onslaught. W pełni licencjonowana gra na bazie serialu AMC.

Z grami na bazie The Walking Dead jest jak z ostatnimi sezonami serialu — tylko nielicznym się podobają. Zdecydowanie serial oparty o komiks Roberta Kirkmana nie ma szczęścia do naszej gałęzi elektronicznej rozrywki. To może się zmienić tej jesieni, gdy do sprzedaży na PC trafi The Walking Dead: Onslaught.

Fear The Walking Dead 5 na zwiastunie. AMC zapowiada akcję

Dlaczego jest szansa na dobrą grę? Za The Walking Dead: Onslaught odpowiada ekipa Survios, która ma wprawę w robieniu dobrych gier w wirtualnej rzeczywistości. Przykłady? Creed: Rise to Glory, Raw Data czy Sprint Vector. Tym razem dostali w swoje ręce zdecydowanie większą szansę na sukces.

The Walking Dead: Onslaught zostanie oparte o serial, więc spodziewajmy się znanych bohaterów i lokacji. Deweloper obiecuje nam realistyczne rozczłonkowanie truposzy. Fabularnie gra nie opowie znanych wydarzeń, a przedstawi swoją historię.

Na ten moment mamy potwierdzenie jedynie wydania gry na PC-tach, ale nie zdziwi mnie, jeśli prędzej czy później The Walking Dead: Onslaught wyląduje też na PS4 ze wsparciem PSVR.

Źródło: The Walking Dead: Onslaught

Tagi: pc survios The Walking Dead: Onslaught