Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2019 18:35
Final Fantasy VII Remake PSX Extreme
1169V

PSX Extreme: Graliśmy w Final Fantasy VII Remake

Jedna z najważniejszych gier tegorocznego E3? Oczywiście Final Fantasy VII Remake. Na targach w Los Angeles redakcja PSX Extreme mogła sprawdzić produkcję i w najnowszym numerze miesięcznika znajdziecie dokładne wrażenia z gry.

Na targach E3 2019 nie brakowało świetnych gier. Redakcja PSX Extreme miała okazję położyć łapska na najważniejszych tytułach i w najnowszym numerze miesięcznika znajdziecie wrażenia z kilku świetnych gier.

Szczegóły PSX Extreme 263

Jednym z takich tytułów jest Final Fantasy VII Remake. Szczęśliwcy już grali w odświeżoną „Siódemkę”, więc w PSX Extreme znajdziecie tekst zapoczątkowany następującymi słowami:

„Przygoda zwichrowanego psychicznie blondyna ze spiczastą fryzurką nie przestaje fascynować graczy już od ponad dwóch dekad. Final Fantasy VII to prawdziwie kultowa pozycja – wystarczy przypomnieć, że wskazaliśmy ją kilka lat temu w redakcji PSX Extreme jako najlepszą grę wszech czasów. Po wielu latach próśb fanów Square Enix zdecydowało się stworzyć remake tej genialnej pozycji. Ba, na E3 pojawiło się... grywalne demo!”

Najlepsza gra wszech czasów powróci w blasku? W PSX Extreme znajdziecie ciekawe spostrzeżenia dotyczące produkcji oraz kilka ciekawostek wyciągniętych z wersji demonstracyjnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem magazynu.

To oczywiście tylko jeden z świetnych tekstów, który znajdziecie w najnowszym PSX-ie. Szczegóły z pełną listą tekstów znajdziecie w tym miejscu – tym razem obok relacji z E3, tematami numeru są także „Death Stranding” i „Hollywood, motion capture i gry wideo”.

Tagi: Final Fantasy VII Remake psx extreme Square Enix

Nie przegap