Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2019 20:23
Call of Duty: Black Ops 4 żołnierz
622V

Call of Duty: Black Ops 4 z kontraktami. Zwiastun pokazuje nowe wyzwania

Treyarch musi już planować przyszłoroczną odsłonę Call of Duty, ale twórcy nie mogą zapomnieć o Call of Duty: Black Ops 4. Na serwerach wylądowała duża aktualizacja, która wprowadza do gry kontrakty. Poznajcie szczegóły nowych wyzwań.

Duża aktualizacja Call of Duty: Black Ops 4 wylądowała dzisiaj na wszystkich serwerach. Gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych mogą zapoznać się z nową aktywnością – autorzy proponują fanom wyzwania w formie kontraktów.

Call of Duty: Modern Warfare podejmując się współczesnych konfliktów postawiło sobie poprzeczkę za wysoko?

Kontrakty to element, który w zasadzie powinien być dostępny od premiery Call of Duty: Black Ops 4. Twórcy za ich pomocą zachęcają graczy do strzelania w każdym trybie – sieciowych pojedynkach, w lidze, zmaganiach zombie lub po prostu rywalizacji Battle Royale.

Każdego dnia na fanów czeka wiele najróżniejszych kontraktów we wszystkich czterech wariantach zabawy. Standardowo za spędzanie czasu na serwerach zainteresowani zostaną otrzymają najróżniejsze nagrody. Pełną prezentację kontraktów w Call of Duty: Black Ops 4 zobaczycie poniżej. Gracie jeszcze w ten tytuł?

Więcej o serii Call of Duty:

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch