Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.06.2019 16:02
Spider-Man: Daleko od domu. Muzyka z filmu zagrana przez orkiestrę
848V

Spider-Man: Daleko od domu. Muzyka z filmu zagrana przez orkiestrę

Spider-Man: Daleko od domu będzie wyjątkowym filmem dla całego Marvel Cinematic Universe, albowiem będzie klamrą zamykającą Sagę Nieskończoności i zarazem pierwszą iskrą rozpoczynającą nową dekadę przygód naszych superbohaterów. Tak unikalny film musiał doczekać się muzyki na najwyższym poziomie.

Spider-Man: Daleko od domu pokaże nam europejskie wakacje Petera Parkera, który tym razem będzie musiał zmierzyć się nie tylko z nowymi przeciwnikami, ale także bardzo przyśpieszonym procesem dorastania z młodego Avengera na lidera.

Spider-Man: Daleko od domu. Kombinezony Petera Parkera na zwiastunie

Nowy rozdział w życiu "Pajączka" jest okazją dla twórców na pokombinowanie z jego kombinezonami, wprowadzeniem do MCU zupełnie nowych bohaterów oraz na odkrycie kart związanych z następną dekadą szykowanych filmów. Oczywiście kompozytor muzyki wybrany do tego dzieła, czyli sam Michael Giacchino, nie mógł przejść obok tego obojętnie i przygotował odświeżoną ścieżkę dźwiękową oddającą ducha zmian zachodzących w kinowym uniwersum. 

W ramach promocji przygód młodego bohatera, kilka kawałków z nadciągającego dzieła zostało zagranych przez orkiestrę na żywo w Dublinie! Niestety nagrania z koncertu nie da się osadzić bezpośrednio na naszej stronie, więc zachęcamy do posłuchania muzyki z nadchodzącego Spider-Mana bezpośrednio na Facebooku. Poniżej zaś przypominamy ostatni zwiastun produkcji.

Tagi: marvel muzyka filmowa spider-man far from home

Nie przegap