Tytus Stobiński Tytus Stobiński 24.06.2019 09:32
They Are Billions
705V

They Are Billions z obniżonym poziomem trudności, twórcy słuchają fanów swojej produkcji

They Are Billions to strategia czasu rzeczywistego, gdzie naszym zadaniem jest obrona osady przed ogromnymi hordami zombie. Tytuł opuścił Program Wczesnego Dostępu, a twórcy walczą z ostatnimi błędami, na jakie narzekają gracze.

Dodany do They Are Billions tryb kampanii wciąż wymaga konkretnych szlifów, czego świadomi są sami twórcy gry. Najnowsza łatka obniży zbyt wysoki i nierówny poziom trudności. Jak przyznało studio Numanitan Games, nowy tryb rzeczywiście jest zbyt wymagający, zwłaszcza dla graczy, którzy z popularnym rts-em mają styczność po raz pierwszy. Jak się okazuje, wielu z nas zwyczajnie nie zauważyło zbyt małego okienka wyboru poziomu trudności, którzy pojawia się przy menu misji.

They Are Billions trafi na konsole. PC-ty otrzymają pełnoprawną kampanię

Główną zmianą będzie obniżenie startowego poziomu wyzwania, a także zmniejszenie trudności pierwszych misji, by próg wejścia w tytuł był bardziej przyswajalny, zwłaszcza dla nowych graczy. Prócz tego, limit czasowy dla zadań został usunięty, lub bardzo zwiększony. Ostatnią zmianą jest włączenie podświetleń i "migotań" elementów, które poprzednio mogły zostać niezauważone i łatwo pominięte. Ta opcja związana jest bezpośrednio z wybranym poziomem trudności, więc nie będzie ona widoczna na najwyższym z nich. 

A ja przypominam, że gra wyszła ostatnio z Programy Wczesnego Dostępu, a sama gra zmierza na PlayStation 4 oraz Xboksa One. 

Warto również przeczytać:

They Are Billions na konsolach w lipcu

Autorzy Age of Emipres dołączają do rodziny Xbox Game Studios!

Tagi: Numantian Games steam They Are Billions