Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.06.2019 10:32
They Are Billions
742V

They Are Billions trafi na konsole. PC-ty otrzymają pełnoprawną kampanię

They Are Billions, hitowa strategia z PC-tów wyląduje na konsolach już w lipcu. Jednocześnie wersja na PC otrzyma pełnoprawną kampanię dla jednego gracza.

W niecałe dwa lata od wydania They Are Billions na PC, strategia surwiwalowa doczeka się pełnoprawnej kampanii dla jednego gracza. Aktualizacja dodająca ten tryb pojawi się już 18 czerwca. Co ważne — za darmo dla posiadaczy gry. Razem z kampanią dostaniemy też dwa nowe scenariusze surwiwalowe.

Baldur’s Gate 3 wyznaczy nowe standardy w gatunku RPG. Gra otrzyma kooperację

Nie jest to jedyna wiadomość dotycząca They Are Billions. Tytuł trafi też na PS4 i Xboksa One. Za przeniesienie gry odpowiada zdolna ekipa Blitworks, która zadbała, by produkcja na konsolach była grywalna. Toteż dodano wsparcie dla myszy i klawiatury, z których będziemy mogli korzystać, jeśli na kontrolerze grać będzie nam się niewygodnie.

They Are Billions na konsolach pojawi się w lipcu i będzie kosztowało około 100 złotych. Strategia czasu rzeczywistego łączy w sobie surwiwalowe elementy, stawiając nas przed niekończącymi się hordami nieumarłych. Wyłącznie od naszego zmysłu stratega zależy, jak długo przetrwamy.

Gra ekipy Numantian Games oferuje losowo generowane mapy, przez co nigdy nie zagramy na tej samej mapie dwa razy. Oprócz tego They Are Billions oferuje tygodniowe wyzwania, rankingi  i system pauzy w czasie rzeczywistym, którą możemy znać głównie z gatunku cRPG.

 

Tagi: Numantian Games Steam They Are Billions