Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2019 11:52
Kate Gears 5
529V

Gears 5 bez Przepustki Sezonowej. Wszystkie mapy za darmo

The Coalition szykuje się do premiery kolejnej odsłony Gears of War. Twórcy postanowili zapowiedzieć atrakcje i serwery Gears 5 nie zostaną podzielone przez paczki z mapami. Twórcy postanowili rozdać najważniejsze dodatki za darmo.

10 września odbędzie się premiera Gears 5. Tytuł zmierza jednocześnie na Xboksa One oraz komputery osobiste, a sympatycy serii mogą liczyć na między innymi cross-platformową zabawę. Autorzy ujawnili także pozytywne informacje dotyczące wsparcia po premierze.

Gears of War i Halo na PlayStation 5?

W Gears 5 pobierzemy wszystkie przygotowane mapy za darmo – autorzy postanowili rozdać lokacje do rywalizacji sieciowej oraz prywatnej ze znajomymi. The Coalition zrezygnowało z Season Passa oraz Gear Packów, więc w zasadzie tytuł zostanie pozbawiony lootboxów.

Zamiast tego deweloperzy zaprezentowali „Tour of Duty”, czyli nowy system, który działa niczym sezony z produkcji Battle Royale. Jednocześnie zespół zapewnia, że znajdziemy tutaj zawartość do personalizacji bohaterów i ścieżka do każdego elementu będzie przedstawiona w grze. W „Tour of Duty” pojawią się sezony, ale nie znajdziemy tutaj dodatków premium, czyli każdy zainteresowany otrzyma szansę zdobycia wszystkich przygotowanych dodatków.

Podczas rozgrywki PvP i PvE zgarniemy zrzuty, w których pojawią się karty – pozwolą nam ulepszać postacie, ale kolejnych egzemplarzy nie kupimy za prawdziwe pieniądze. Duplikaty zostaną wymienione na złom, który pozwoli poprawić bohaterów. Za złotówki zamówimy XP boost do multiplayera lub rozwoju postaci w trybie Hordy oraz Escape. Możemy także szybciej zdobywać zrzuty, ale autorzy podkreślają – za pieniądze nie kupimy przewagi.

Więcej o działaniach Microsoftu:

Źródło: https://gamingbolt.com/gears-5-will-have-direct-store-purchases-no-season-pass-or-gear-packs

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition