Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2019 15:24
Terminal Mortal Kombat
1365V

Mortal Kombat 11 Kombat League na zwiastunie. W grze może pojawić się Terminator

NetherRealm Studios w końcu zaprezentowało zupełnie nowy tryb do Mortal Kombat 11. Twórcy pozwolą nam uczestniczyć w sezonach, podczas których otrzymamy dostęp do ekskluzywnych skórek. Do gry może także trafić Terminator.

Kombat League to jeden z trybów Mortal Kombat 11. Aktualnie wariant zabawy był nieaktywny, ale zainteresowani już wkrótce zawalczą o ekskluzywne skórki.

Mortal Kombat 11 z ważnym patchem na PS4 i XOne

„Season of Blood” to pierwszy sezon rozgrywek w Mortal Kombat 11. Gracze przez cztery tygodnie będą walczyć z innymi sympatykami bijatyki, a podczas zabawy otrzymamy także szansę sprawdzania wyzwań – dniowych oraz trwających przez całą rundę.

Niezwykle ważne będą także zwycięstwa, ponieważ przybliżą zainteresowanych do ekskluzywnych skórek – tylko w Kombat League zdobędziemy specjalne ubrania dla ulubionych fighterów. Na materiale zobaczycie między innymi biało-czarnego Scorpiona.

Jak wiadomo do Mortal Kombat 11 trafią Shang Tsung, Nightwolf, Sindel oraz Spawn, ale NetherRealm Studios wciąż nie potwierdziło dwóch gościnnych występów – podobno jednym z nowych zawodników jest Terminator. Gracze natrafili na poniższą reklamę:

Mortal Kombat 11 Terminator

Debiut się Terminatora w grze nie będzie specjalnym zaskoczeniem – jak wiadomo postać trafi także do Gears 5. Będzie to akcja promocyjna, która ma zwrócić uwagę na nadciągający film.

Więcej o Mortal Kombat:

Źródło: https://rectifygaming.com/search-ad-leaks-terminator-dlc-for-mortal-kombat-11/

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.