Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2019 07:00
Shang Tsung Mortal Kombat 11
5156V

Mortal Kombat 11 z nowymi wojownikami. Znamy DLC, a Shang Tsung doczekał się mocnego zwiastuna

NetherRealm Studios odkryło karty związane z rozbudową Mortal Kombat 11. Gracze mogą liczyć na sześć nowych wojowników oraz mnóstwo świeżutkich strojów. Zobaczcie świetny zwiastun prezentujący Shang Tsunga.

Bardzo długo czekaliśmy na ten materiał. NetherRealm Studios w końcu zdecydowało się odpowiedzieć na wszystkie przecieki, plotki i domysły. Otrzymaliśmy szczegóły pierwszego Kombat Packa, czyli zestawu nowych postaci do Mortal Kombat 11.

Mortal Kombat 11 bez Asha Williamsa. Aktor zabił plotkę

Mortal Kombat 11 zostanie rozbudowane o wielu nowych wojowników. Twórcy jeszcze przed premierą zapowiedzieli rekordową liczbę DLC i na dobry początek możemy szykować się na następujące postacie:

  • Shang Tsung
  • Nightwolf
  • Sindel
  • Spawn
  • + Gość zostanie ujawnione wkrótce
  • + Gość zostanie ujawnione wkrótce

Jak widać autorzy nie odkryli wszystkich kart, ale jednocześnie potwierdzili część przecieków. Jak wiadomo już wcześniej pojawiły się informacje, według których możemy szykować się na Nightwolfa, Sindel oraz Spawna.

Oczywiście warto podkreślić, że każdy bohater otrzyma tonę skinów oraz własnego sprzętu, a zainteresowani zgarną także Klassic Acrade Ninja Skin Pack. Pierwsze DLC trafi do graczy 18 czerwca.

Więcej o Mortal Kombat 11:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.