Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.05.2019 16:31
Scorpion z Mortal Kombat
1904V

Film Mortal Kombat z datą premiery

Twórcy nie kazali nam długo czekać na datę premiery zapowiedzianego niedawno filmu Mortal Kombat. New Line Cinema oficjalnie ją potwierdziło!

Jak mogliśmy się dowiedzieć, trzeci film z uniwersum Mortal Kombat nie będzie kolejną częścią wydanych wcześniej ekranizacji, a kompletnym rebootem. Za produkcję będzie odpowiadał  James Wan, który stał ostatnio za świetnie przyjętym Aquamanem

Film Mortal Kombat z pierwszymi szczegółami. Reboot zostanie wyprodukowany przez twórcę Aquamana

Zaledwie kilka dni temu otrzymaliśmy dużą pulę informacji na temat nadchodzącej produkcji z brutalnego uniwersum. Dowiedzieliśmy się między innymi, że film jest w fazie przedprodukcji. Nie jest to bynajmniej znak, że jego premiera nastąpi niespodziewanie szybko. 

Jak przekazuje New Line Cinema, premiera filmu zaplanowana jest na 5 marca 2021. Przyjdzie nam więcej poczekać na niego jeszcze prawie dwa lata

Poza datą debiutu filmu w światowych kinach żadne nowy szczegóły nie zostały zdradzone. Biorąc pod uwagę złą reputację, jaką "cieszyły się" dwie poprzednie filmowe adaptacje serii gier, dobrą decyzją może okazać się dopracowanie filmu i długi czas, jaki zostanie jej poświęcony.

Ciekawe informacje ze świata Mortal Kombat:

Źródło: https://nintendosoup.com/mortal-kombat-reboot-film-premiers-march-5th-2021/

Tagi: #MortalKombat #Film #NewLineCinema