Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.06.2019 14:26
Keanu Reeves opowiada o swojej roli w Cyberpunk 2077
3010V

Keanu Reeves opowiada o swojej roli w Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 jest obecnie najgłośniejszą ze wszystkich gier zapowiedzianych na 2020 rok i nie ma się temu co dziwić. Twórcy Wiedźmina szykują świetną przygodę, w której zagra Keanu Reeves, czyli Neo z Matriksa i zabójczo skupiony John Wick.

Gdy Keanu Reeves wyszedł na scenę podczas konferencji Microsoftu na E3 2019 publiczność "oszalała" z radości i z miejsca Cyberpunk 2077 stał się jeszcze bardziej "nahajpowany" niż przedtem.

Blair Witch. W polski horror na Xbox One X zagramy w 4K

Tuż po targach w Los Angeles aktor udzielił wywiadu brytyjskiej telewizji BBC (która jest częścią mediów państwowych w UK), gdzie pochwalił się swoimi wrażeniami na temat współpracy z CD Projekt RED, a także opowiedział nieco o granej przez siebie postaci Johnny'ego Silverhanda.

Ponadto gwiazdor śmiało przyznał, że teraz Hollywood i branża gier wideo muszą się od siebie uczyć nawzajem, albowiem to co jest już dziś w grach pozwala branży filmowej na rozwój w ciekawym kierunku, zaś wirtualne światy coraz częściej czerpią z dokonań najwybitniejszych dzieł kinematografii.

Więcej o Cyberpunk 2077:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap