Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.06.2019 10:49
Blair Witch. W polski horror na Xbox One X zagramy w 4K
1628V

Blair Witch. W polski horror na Xbox One X zagramy w 4K

Już od pierwszych zapowiedzi na konferencji Microsoftu na e3 2019, Blair Witch bardzo intryguje. Nadchodzący horror  ekipy Bloober Team skorzysta z pełni mocy Xbox One X, aby postraszyć nas w pięknym 4K.

Bloober Team zaczęło parę lat temu specjalizować się w naprawdę mocnych i wyjątkowych horrorach widocznych z perspektywy pierwszej osoby, dzięki czemu zapewnili sobie możliwość pracy nad grą z cyklu Blair Witch.

Cyberpunk 2077 bez crunchu. CD Projekt obiecuje prace w spokojnych warunkach

Kultowa opowieść o tajemniczej wiedźmie z równie tajemniczego lasu mrozi krew w żyłach miłośników takich opowieści od dobrych kilkudziesięciu lat, jednakże jak do tej pory nikt nie przeniósł tej historii w godny sposób do wirtualnego świata. Rodzime Bloober Team nawiązało współpracę z Lionsgatem, który jest obecnie właścicielem praw do filmowej marki Blair Witch Project, dzięki czemu już 30 sierpnia na naszych konsolach wyląduje świetnie zapowiadająca się przygoda.

Oficjalna zakładka gry na stronie Microsoft Store informuje, że nadchodzące Blair Witch będzie na Xbox One X wspierać pełne 4K, co jest bardzo dobrą wiadomością dla posiadaczy Skorpiona.

Tagi: Blair Witch Bloober Team Lionsgate Interactive