Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2019 18:07
Ellie The Last of Us 2
2394V

The Last of Us 2 na samym początku roku? Aktorka głosowa mogła zdradzić datę premiery

Ashley Johnson jest znana naszej społeczności między innymi z roli Ellie. Amerykanka wciela się w bohaterkę serii The Last of Us i podczas ostatniego wywiadu kobieta powiedziała o kilka liter za dużo. Sytuację próbował ratować prowadzący.

The Last of Us 2 na pewno nie zadebiutuje pod koniec roku. Sony nie pojawiło się na E3, więc możemy spodziewać się, że gra będzie jednym z tytułów, który zakończy aktualną generację. Nie będzie raczej wielkim zaskoczeniem, gdy produkcja trafi na rynek w pierwszej połowie roku – później Japończycy będą skupiać się na promocji PlayStation 5.

Kto wygrał E3 2019? Najlepsze konferencja, najciekawsza gra i więcej!

Kiedy zagramy w The Last of Us 2? Ashley Johnson jest jedną z osób, która na pewno doskonale zna datę premiery, ponieważ kobieta miała przyjemność pracować nad ruchami oraz głosem Ellie. Teraz aktorka udzieliła wywiadu do Critical Role, podczas którego prowadzący pytał o grę Naughty Dog.

Pierwszym pytaniem było – „Kiedy gra zadebiutuje?” i dość niespodziewanie Johnson chciała przerwać dialog Brianowi Fostererowi i wyrwała „sądzę, że wychodzi w lu...”. Aktorka nie dokończyła ostatniego słowa („feee”), ale według fanów gry kobieta chciała powiedzieć „february”. Premiera w lutym ma oczywiście sens, bo jak wiadomo w pierwszych miesiącach 2019 roku zagramy w wiele dużych killerów i nawet najwięksi muszą uszanować swoich konkurentów.

Według wstępnych planów na początku 2020 roku zagramy w między innymi: Final Fantasy VII Remake, Dying Light 2, Cyberpunk 2077, Marvel's Avengers, Watch Dogs Legion, Dragon Ball Z: Kakarot, Minecraft: Dungeons, czy też Animal Crossing: New Horizons.

Fragment o The Last of Us 2 znajdziecie od 1:07:03:

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap