Wiedźmin 3: Dziki Gon z obłędnym wynikiem. Polacy szykują się na kolejne miliony

Gry
7098V
Wiedźmin 3: Dziki Gon z obłędnym wynikiem. Polacy szykują się na kolejne miliony
Wojciech Gruszczyk | 12.06.2019, 14:39

Od premiery Wiedźmina 3: Dziki Gon minęło już sporo czasu, ale Polacy nie muszą się martwić o problemy finansowe. Gra wciąż cieszy się fantastycznym zainteresowaniem, a wkrótce kolejni gracze zapoznają się z wielką przygodą Geralta.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to bez wątpienia jeden z największych hitów aktualnej generacji. Gra ma już swoje lata, ale nadal potrafi rozgrzać fanów gatunku – najlepszym tego potwierdzeniem jest prezentacja nowej wersji produkcji podczas tegorocznego E3.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Nadal nie znamy premiery Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switch, ale już teraz możemy potwierdzić sporą ciekawostkę – cała seria gier CD Projekt RED na podstawie uniwersum Andrzeja Sapkowskiego osiągnęła już ponad 40 mln egzemplarzy!

„Nowe wydanie Dzikiego Gonu z pewnością umocni również jego pozycję jako najlepiej sprzedającego się tytułu z serii. Ta dotychczas sprzedała się w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy, z czego ponad połowę stanowi Wiedźmin 3.”

Wiedźmin 3: Dziki Gon osiągnął już ponad 20 mln sprzedanych egzemplarzy i szczerze mówiąc jest to obłędny rezultat. Polacy stworzyli giganta, który zdobył ponad 800 nagród i w tym 250 tytułów „Gry Roku”.

Czy Cyberpunk 2077 może pobić ten rezultat? Analitycy są przekonani, że gra w dwa lata osiągnie nawet 33 mln pudełek.

Więcej o Wiedźminie:

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper