Tytus Stobiński Tytus Stobiński 11.06.2019 12:09
Cyberpunk 2077
2909V

Cyberpunk 2077 trafia na szczyt w ekspresowym tempie

Jeszcze na dobre nie opadł kurz po prezentacji Cyberpunk 2077 na konferencji Microsofu podczas trwających targów E3 2019, a gra już króluje.

Widok Keanu Reevesa podczas pokazu Cyberpunk 2077 spowodował małe trzęsienie ziemi. Kiedy okazało się, że popularny aktor wcieli się w jedną z postaci napotkanych na naszej drodze podczas gry, akcje firmy skoczyły do góry, a jej łączna wartość wzrosła do 22 milardów złotych, co jest najwyższą wartością w historii.

Cyberpunk 2077 bez zabezpieczeń antypirackich. Tytuł będzie dostępny w 18 wersjach językowych.

Obecnie, dwa dni po uruchomieniu zamówień przedpremierowych na nową grę CD Projekt Red znajduje się ona na szczycie bestsellerów Steam, sytuacja ma się podobnie również w sklepie gog.com. Nie znamy niestety liczby sprzedanych już kopii, aczkolwiek w jakiś sposób Cyberpunk 2077 doszedł w tak krótkim czasie na pierwsze miejsce listy najchętniej kupowanych gier. Poza tym, gdy kupujecie grę Redów na GOGu, to dostajecie bonusy w postaci cyfrowej książeczki na temat gry, plakaty w rozdzielczości do druku oraz 30% zniżki do oficjalnego sklepu CD Projekt Red. No i nie zapominajcie, że GOG przekazuje twórcom 100 procent ze sprzedaży gry. Tytuł w wersji na komputery osobiste to koszt 199 złotych.

Decydujecie się na składanie pre-orderów, czy z dystansem podchodzicie do zapewnień składanych przez wydawców gier wideo? Z drugiej strony, CD Projekt RED jeszcze nas nie zawiódł.

Więcej o Cyberpunk 2077:

Edycja kolekcjonerska za darmo dla fana, który krzyknął do Keanu Reevesa.

Rekordowa wartość CD Projekt RED.
 

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Nie przegap