Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2019 16:01
The Outer Worlds fragment okładki
789V

The Outer Worlds otrzyma polską lokalizację

Fantastyczna wiadomość dla graczy wyczekujących na The Outer Worlds. Gra zostanie w Polsce zlokalizowana, więc możecie liczyć na poznawanie odległych planet w naszym języku. Wiadomość potwierdził wydawca.

Już dzisiaj mieliśmy okazję zaprezentować na portalu gameplay z The Outer Worlds, ale dopiero teraz otrzymaliśmy pozytywną wiadomość od wydawcy. Gra trafi w Polsce do pudełek i o takie przyjemności zadba Cenega.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

To właśnie Cenega potwierdziła także lokalizację – The Outer Worlds otrzyma polskie napisy! Światowy wydawca nie zdecydowała się na dubbing, ale myślę, że akurat w tym momencie nie będziemy specjalnie narzekać.

Warto zaznaczyć, że The Outer Worlds będzie dostępne w pudełkach na PlayStation 4 i Xboksie One – edycja na PC trafi wyłącznie do dystrybucji cyfrowej. Jest to prawdopodobnie związane z wyłącznością w Epic Games Store.

W sprawie gry wypowiedzieli się Tim Cain i Leonard Boyarsky - reżyserzy The Outer Worlds:

„Kiedy okazało się, że umowa zobowiązuje mnie do współpracy z Leonardem, wspólnie zdecydowaliśmy się stworzyć grę, o której zawsze myśleliśmy” powiedział Tim Cain, współreżyser gry w Obsidian. „Grę, w której ważne są wybory gracza, która pozwala podejść do każdej sytuacji tak, jak chcemy. Bo to nasza historia. Szczególnie, że nie wiemy, jak zmusić graczy, aby grali tak, jak my tego chcemy. Jeszcze nie wiemy”.

„Żarty na bok” stwierdził Leonard Boyarsky, współreżyser w Obsidian. „Tim jest naprawdę zaszczycony, mogąc znów ze mną pracować, i to nad grą, w której pojawia się nie tylko fabuła, o której decyduje gracz, ale w której stworzyliśmy cały nowy wszechświat, ciekawy do odkrycia przez graczy. To głębia, humor i mnóstwo akcji”.

Polecamy:

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds