SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2019 17:00
Crash Team Racing Nitro Fueled
1029V

Crash Team Racing Nitro-Fueled z toną darmowego DLC. Znamy szczegóły!

Activision ma spory gest. Właśnie otrzymaliśmy zapowiedź Przepustki Sezonowej do Crash Team Racing Nitro Fueled, ale wszystkie przygotowane dodatki trafią do graczy za darmo! Pobierzemy między innymi nowych bohaterów.

Crash Team Racing Nitro Fueled zapowiada się kapitalnie. Produkcja zaoferuje zawartość równą dwóch gier, autorzy zadbali o odpicowanie wszystkich tras oraz bohaterów, a jednocześnie gameplay zbiera bardzo pozytywne komentarze.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Teraz możemy potwierdzić kolejną kapitalną wiadomość. Crash Team Racing Nitro Fueled otrzyma Przepustkę Sezonową zatytułowaną Gran Prix, która zapewni zainteresowanym darmowe dodatki na zasadzie sezonów.

Każde wydarzenie zostanie upiększone przez nowe tory, kolejnych bohaterów do odblokowania, świeżutkie maszyny oraz elementy do personalizacji! W pierwszym sezonie odblokujemy Tawnę i zabawa rozpocznie się już 3 lipca. Autorzy zamierzają dodać do gry między innymi Spyro, więc bardzo możliwe, że możemy szykować się na kolejne „gościnne” występy.

Tak nowości zapowiedział Thomas Wilson, szef studia Beenox:

"Crash Team Racing Nitro-Fueled zostało zaprojektowane tak, aby zapewniać zabawę w nieoczekiwany i ekscytujący sposób. Grand Prix czyni to, dając graczom powód, by zakochiwać się w grze ciągle na nowo. Crash Team Racing był kultowym tytułem w latach 90., który wpłynął na sposób, w jaki gracze grali w gry wyścigowe z gokartami. Cieszymy się, że możemy kontynuować tę tradycję w Crash Team Racing Nitro-Fueled, wprowadzając nowe treści dla graczy w sposób, jakiego sobie jeszcze nie wyobrażali – dojechanie do mety zdecydowanie nie kończy wyścigu.”

Polecamy:

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled