SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 17:06
Keanu Reeves Cyberpunk 2077
3742V

Cyberpunk 2077 w Edycji Kolekcjonerskiej za darmo dla fana, który krzyknął „zapierasz dech w piersiach”

CD Projekt RED potrafi docenić swoich fanów. Jeden z graczy otrzyma Edycję Kolekcjonerską Cyberpunk 2077 za krzyknięcie podczas show „zapierasz dech w piersiach” do Keanu Reevesa.

Keanu Reeves został jednym z bohaterów Cyberpunk 2077 i od wczoraj cały świat dyskutuje na temat prezentacji polskiej produkcji. Trudno nie odnieść wrażenia, że Polacy rozegrali ten pokaz wprost wzorowo.

CD Projekt RED Collection to zestaw wszystkich gier CDP RED

Jednym z najciekawszych elementów całego show Microsoftu był bez wątpienia moment, gdy Keanu Reeves zapowiedział swoje pojawienie się w Cyberpunk 2077. Aktor wspomniał, że gra „zapiera dech w piersiach”, a po chwili jeden z fanów rzucił „to Ty zapierasz dech w piersiach!”.

Reeves kontynuował dialog, a następnie... Sytuację docenił CD Projekt RED. Twórcy Cyberpunk 2077 skontaktowali się z graczem, który zgarnie za swoje „wystąpienie” edycję kolekcjonerską gry.

Jest to na pewno miła sytuacja, która pokazuje, że Polacy potrafią w świetny sposób wykorzystać zachowanie publiczności i zadbać o kilka dodatkowych artykułów na swój temat.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-06-10-cd-projekt-gives-free-copy-of-cyberpunk-2077-to-guy-who-shouted-youre-breathtaking-at-keanu-reeves

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 Keanu Reeves