Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.06.2019 15:48
Undone, Bojack Horseman,
1381V

Undone na zwiastunie. Nowy serial od twórcy Bojacka wygląda nietypowo

Para, która stała za stworzeniem Bojacka, ponownie połączyła siły. Tym razem stoją za stworzeniem nowego, animowanego serialu dla Amazonu. Zwiastun zapowiada pokręconą przygodę. 

O rzeczonym serialu przez dłuższy okres było dość cicho. Od informacji o zamówieniu produkcji przed rokiem, nie pojawiły się żadne konkretne informacje. Aż do wczoraj, albowiem Amazon postanowił wreszcie pokazać zwiastun, którzy rzuci nieco więcej światła na nadchodzącą produkcję. 

Amazon zamawia nowy serial animowany od twórcy Bojacka

O czym opowie?

Undone opowie historię Almy, która na samym początku historii zostanie przedstawiona jako ofiara poważnego wypadku samochodowego. Choć pozornie wychodzi z niego bez większego uszczerbku, to jednak spowoduje on u niej zmiany większe, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Zdaje się, że pojęcia czasu i przestrzeni zostaną u niej znacznie zaburzone. W konsekwencji pozwoli jej to na coś w rodzaju manipulowania nimi. 

Kobieta spróbuje wykorzystać swoją nową umiejętność, aby rozwiązać zagadkową śmierć ojca, która miała miejsce kilka lat przed wydarzeniami ukazanymi w serialu. Zwiastun przedstawia nam sceny rozmów i między bohaterami po tym, jak Alma skorzysta ze swoich nowo nabytych mocy. Co ciekawe, wygląda na to, że zmarły ojciec pomoże jej w opanowaniu ich i radzeniu sobie z nietypową sytuacją.

Undone pierwszy obrazek

Obsada

Za stworzenie serialu odpowiadać będą Raphael Bob-Waksberg oraz Kate Purdy. Doświadczony duet udowodnił już, że jest w stanie przynieść światu genialną serię. Wydaje się, że ponownie stanęli na wysokości zadania. Już przy okazji pierwszego ogłoszenia prac nad nowym projektem zapowiadali, że "rozwali on nasze umysły". Pierwszy zwiastun zdecydowanie to potwierdza. 

Na równie wysokim poziomie stoi aktorska obsada serialu. Na zwiastunie możemy zobaczyć i usłyszeć Rosę Salzar, która wcieliła się ostatnio w tytułową bohaterkę filmu "Alita: Battle Angel". W najnowszej produkcji Amazonu wcieli się ona w Almę, więc wspomnianą wcześniej główną bohaterkę. Jej ojca zagra świetny Bob Odenkirk znany z roli Saula Goodmana ("Breaking Bad" oraz "Better Call Saul").

Reasumując

Animacja zdaje się mieć zupełnie inny wydźwięk niż doskonały "Bojack Horseman". Zwiastun sprawia bardzo psychodeliczne i zakręcone wrażenie. Dość powiedzieć, że jest bardzo nietypowy i zdecydowanie ciężko porównać go do czegokolwiek, co widzieliśmy wcześniej. 

Doświadczona obsada pozwala jednak wierzyć w sukces projektu. Dodając do tego niewątpliwie duży nakład od gigantycznej firmy, pozostaje tylko czekać na serial, który ponownie zatrzęsie branżą. Być może Amazon wreszcie doczeka się ogromnego tytułu, który będzie sprzedawał ich abonament

Zwiastun jest zdecydowanie wart sprawdzenia, a jeśli jesteście zainteresowani, to znajdziecie go poniżej. Jakie są Wasze wrażenia? Koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach. 

Warto przeczytać także:

Źródło: https://www.cinemablend.com/television/2474596/bojack-horseman-creators-new-amazon-show-undone-looks-like-nothing-else-on-tv

Tagi: Amazon BoJack Horseman Salzar Undone

Nie przegap