Jakub Barwiak Jakub Barwiak 07.03.2018 22:04
Amazon zamawia nowy serial animowany od twórcy Bojacka
261V

Amazon zamawia nowy serial animowany od twórcy Bojacka

Animacja science-fiction od twórcy Bojacka? Taką dobroć dostarczy nam w przyszłym roku Amazon

Amazon zamówił nowy serial animowany dla dorosłych, za produkcję którego będą odpowiadać twórcy hitu Netfliksa Bojack Horseman. Platforma streamingowa do tej pory celowała bardziej w produkcje dla całej rodziny, jednak od pewnego czasu próbowali stworzyć swoją własną animację dla dorosłych. Po kilku nieudanych podejściach, Amazon doszedł do porozumienia z Raphaelem Bob-Waksbergiem, oraz scenarzystami i producentami: Kate Purdy i Michaelem Eisnerem.

Pierwsza polska produkcja Netfliksa z tytułem

Według portalu Deadline, serial Amazonu będzie nowym kierunkiem w karierze Bob-Waksberga. Główną bohaterką Undone – taki będzie tytuł animacji – będzie Alma (Rosa Salazar), która po, niemal śmiertelnym, wypadku samochodowym odkryje, iż jest w stanie manipulować czasem, dzięki czemu może rozwiązywać zagadki powiązane z tragicznymi wydarzeniami z jej życia.

W tym momencie Undone jest w fazie preprodukcji, serial ma zadebiutować na Amazon Prime Video w przyszłym roku. Twórcy animacji – Purdy i Bob-Waksberg – zapowiadają, iż produkcja rozwali nasze umysły. Pozostaje tylko czekać.

 

Źródło: https://screenrant.com/amazon-orders-adult-animated-series-undone/

Tagi: amazon BoJack Horseman Undone