Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2019 12:15
Roller Champions
917V

Roller Champions potwierdzony. Ubisoft opublikował złą grafikę i potwierdził przeciek

Francuzi nie mają szczęścia do przecieków. Możemy mieć pewność, że korporacja podczas swojej konferencji przedstawi światu nową markę. Roller Champions zostanie ujawnione podczas show.

O Roller Champions informowaliśmy naszą społeczność pod koniec maja. Dotychczas były to wyłącznie przecieki, jednak teraz Ubisoft Polska opublikował zdjęcie, które potwierdza przygotowanie nowego IP.

Nowa gra multiplayer od Ubisoftu może zostać ogłoszona na E3

Poniżej zobaczycie sporą ciekawostkę – Ubisoft Polska opublikował najnowszy materiał z Rainbow Six Siege, jednak zamiast zdjęcia z gry, otrzymaliśmy miniaturkę z Roller Champions. Najwidoczniej osoba odpowiedzialna za YouTube'a wrzucała już zwiastuny z E3 i w złym miejscu wrzuciła fotkę z nowego IP.

Według doniesień, Roller Champions to zręcznościowa gra sportowa, która jest w zasadzie połączeniem piłki ręcznej z jazdą na rolkach. Tytuł pod względem rozgrywki ma przypominać Rocket League.

Możemy się spodziewać, że Roller Champions zadebiutuje w najbliższym czasie, ponieważ Ubisoft Polska posiada już „zwiastun premierowy”.

Więcej o grach Ubisoftu:

Roller Champions

Źródło: YouTube.com

Tagi: Roller Champions Ubisoft ubisoft polska