Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2019 09:14
Żołnierze Siege
1730V

Rainbow Six: Siege nie otrzyma kampanii. Twórcy skupiają się na jednym trybie

Nie możecie liczyć na fabularną kampanię w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Twórcy oficjalnie skupiają się już wyłącznie na zmaganiach multiplayer, które w przeciągu następnych lat mają trafić nawet na konsole nowej generacji.

Francuska korporacja jeszcze kilka lat temu wspominała o możliwym przygotowaniu kampanii do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, ale możecie mieć pewność, że projekt został zakopany. Deweloperzy nie zamierzają tracić czasu na takie przyjemności.

Rainbow Six Siege pojawi się na nowych generacjach konsol

W sprawie potencjalnej kampanii dla pojedynczego gracza wypowiedział się Alexandre Remy – reżyser marki Rainbow Six – który nie ukrywał, że twórcy wolą skupić się na jednym trybie i zaoferować graczom wysoki poziom zabawy:

„Nie, nie, nie, nie. Doświadczenie solo/single-player w Rainbow Six nie żyje. Zapomnij o solowej kampanii dla Siege. Chcemy, by ta gra była produkcją skupioną na rywalizacji dla wielu graczy."

Pracownik Ubisoftu podkreślił, że mając produkcję, która ciągle potrzebuje dużego wsparcia (patche + balans) trudno liczyć na luksus i opracowywać jednocześnie dodatkowy tryb.

Warto zerknąć:

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal