Watch Dogs Legion oficjalnie. Ubisoft potwierdza prezentację na E3

Gry
2619V
Watch Dogs Legion oficjalnie. Ubisoft potwierdza prezentację na E3
Wojciech Gruszczyk | 05.06.2019, 07:00

Ubisoft nie zamierza unikać kolejnej wpadki. Francuzi potwierdzili przygotowanie Watch Dogs Legion i jednocześnie zapowiedzieli prezentację na tegorocznym E3. Wiele na to wskazuje, że faktycznie podczas zabawy otrzymamy możliwość kontrolowania bohaterów niezależnych.

Do 31 marca 2020 roku zagramy w Watch Dogs Legion, a pewnie nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, gdy gra zadebiutuje w listopadzie. Ubisoft potwierdził prace nad tytułem, który zadebiutuje w przeciągu następnych miesięcy.

Watch Dogs Legion wyciekł przed E3

Ubisoft nie chowa głowy w piasek. Amazon przedstawił informacje dotyczące gry, więc korporacja zmieniła nazwę głównych kanałów w social mediach na „Watch Dogs Legion” i otrzymaliśmy 10 sekundowy teaser.

Widzimy tutaj w zasadzie wyłącznie logo gry, które nie mówi nam za wiele, ale jedno zdanie pozwala przygotowywać się na zabawę z NPC w Londynie – „God Save the NPCs” odnosi się oczywiście do hymnu Wielkiej Brytanii „God Save the Queen”, a przywołanie bohaterów niezależnych też na pewno nie jest przypadkowe.

Więcej szczegółów dotyczących tytułu otrzymamy oczywiście na E3 2019.

Więcej o grach Ubisoftu:

Źródło: Twitter

Komentarze (42)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper