Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.05.2019 19:37
Roller Champions na E3
857V

Roller Champions. Nowa gra multiplayer od Ubisoftu może zostać ogłoszona na E3

Jeśli wierzyć plotkom, to już podczas tegorocznego E3 Ubisoft pokaże swój nowy tytuł. Roller Champions ma być nastawiony na sieciową rozgrywkę z innymi graczami. 

Ostatnie tygodnie przed rozpoczęciem E3 są wypełnione licznymi przewidywaniami, przeciekami i spekulacjami odnośnie do tego, co przyjdzie nam zobaczyć podczas wydarzenia. Nie inaczej wygląda sytuacja w tym roku i właśnie otrzymaliśmy kolejny, konkretny wyciek. 

E3 2019. Lista konferencji – daty i godziny

Informacja dotyczy rzekomego, nowego IP od Ubisoftu, które miałoby nosić tytuł "Roller Champions". Do sprawy należy jednak podejść z dużym dystansem, ponieważ źródła należy szukać na Twitterze, a dokładnie u użytkownika New_WabiSabi. Jego informacje o nowych grach wielokrotnie potwierdzały się jednak w przeszłości. 

Wracając jednak do samego tytułu, ma opierać się on o jazdę na rolkach i granie w coś na zasadzie piłki ręcznej. Użytkownik udostępnił także grafikę promującą tytuł, która niejako zdradza formułę rozgrywki. Informator przekazał, że gra nie wygląda na mocno dopieszczoną graficznie. Jeśli przeciek zostanie potwierdzony, to najprawdopodobniej Rocket League będzie miał sporą konkurencję.

Warto dodać, że nie jest to jedyny przeciek dotyczący prezentacji Ubisoftu na E3 2019. Spekuluje się, że branżowy gigant pokaże też trzecią część serii Watch Dogs. Na ten moment ciężko cokolwiek potwierdzić, ale na szczęście został zaledwie trzy tygodnie do najgłośniejszej imprezy o grach. Ta sama w sobie przesieje prawdziwe informacje od tych, które zostały wymyślone na poczekaniu i dla wcale zabawnych żartów. 

Źródło: https://www.spieltimes.com/news/ubisoft-to-reveal-roller-champions-at-e3-a-multiplayer-roller-derby-styled-game-in-the-same-vein-of-rocket-league/

Tagi: E32019 RollerChampions Ubisoft