Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.06.2019 14:30
Ubisoft pioneer
1129V

Ubisoft na swojej konferencji pokaże dwie nowe marki

Ubisoft w trakcie swojej konferencji ma zapowiedzieć przynajmniej dwie zupełnie nowe marki. Tak wynika z informacji, które w podcaście Splitscreen przekazał Jason Schreier.

Ubisoft każdego roku na konferencji E3 zapowiada nowe gry, nierzadko będące zupełnie nowymi markami. W tym roku nie będzie inaczej i poza Watch Dogs 3, którego obecność oficjalnie nam potwierdzono oraz Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, dostaniemy kolejne tytuły.

Wyprzedaż Ubisoftu z okazji E3 2019, przeceny serii Borderlands i darmowe Polygoneer

Pierwszym z nich ma być coś ,co wcześniej znaliśmy jako Pioneer, eksploracyjną grę o podróży w kosmosie. Projekt kilka razy restartowano i aktualnie powstaje jako kooperacyjna strzelanka (bardziej od pierwotnego koncepu nie mogli odejść) oparta o silnik napędzający Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Drugim tytułem będzie coś, co nosi na ten moment nazwę kodową Orfeusz. Schreier opisał projekt jako przygodową grę akcji, mocno inspirowaną tym, co pokazało Nintendo w The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Niestety, na ten moment więcej detali nie mamy, musimy więc poczekać na konferencję Ubisoftu, która odbywa się 10 czerwca o 22:00 naszego czasu.

Pełną rozpiskę wraz, z jakich opisem gier możemy spodziewać się na E3 2019, znajdziecie w tym wpisie.

Tagi: e3 2019 Ubisoft