Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2019 09:38
Tom Holland Uncharted
2202V

Film Uncharted ma datę premiery. Tom Holland jako Nathan Drake

Dobre wieści dla miłośników marki Uncharted. Sony wyznaczyło datę premiery filmu „Uncharted” i jednocześnie poznaliśmy konkretne informacje dotyczące produkcji. W głównej roli zobaczymy oczywiście Toma Hollanda.

Sony od wielu lat stara się wrzucić na wielki ekran film serię Uncharted i najwidoczniej wszystko zmierza w dobrym kierunku. Dzisiaj poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące projektu, które potwierdzają jedno – aktorzy już wkrótce trafią na plan zdjęciowy.

Ryan Reynolds mógł zostać głównym bohaterem filmu Uncharted

18 grudnia 2020 roku odbędzie się premiera filmu „Uncharted”. Głównym bohaterem został oczywiście Tom Holland, który wcieli się w młodego Nathana Drake'a. Nadal nie znamy pozostałych osób z obsady, jednak możemy się spodziewać, że Sony sięgnie po kilka znanych nazwisk – jest to w końcu niezwykle ważny projekt dla japońskiej korporacji.

Tak jak wcześniej zapowiedzieliśmy, reżyserem opowieści został Dan Trachtenberg („10 Cloverfield Lane”), a właśnie dowiedzieliśmy się, że najnowszą wersję scenariusza przygotowali Jonathan Rosenberg oraz Mark Walker – niestety twórcy aktualnie nie zajmowali się wielkimi produkcjami.

Pewną ciekawostką jest fakt, że „Uncharted” zmierzy się z odświeżonym „West Side Story” – film Stevena Spielberga zadebiutuje tego samego dnia.

Więcej o Uncharted:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/uncharted-movie-release-date-set-december-2020-1216444

Tagi: film film uncharted Sony uncharted