Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.04.2019 18:31
Uncharted 4
3013V

Uncharted 4 to satysfakcjonujące zakończenie serii według Nolana Northa

Nolan North, który użyczył głosu Nathanowi Drake'owi, przyznał, że zakończenie serii przedstawione w Uncharted 4: Kres Złodzieja jest dla niego bardzo satysfakcjonujące. 

Cykl gier Uncharted dorobił się miana kultowego w branży. Zarówno trylogia z PlayStation 3, Uncharted: Złota Otchłań na PlayStation Vita oraz Uncharted 4: Kres Złodzieja z bieżącej generacji, są świetnie ocenianymi produkcjami. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że gracze oczekują informacji dotyczących kolejnych przygód z tego świata.

Kontynuacja Uncharted w produkcji? Sony szuka osób do stworzenia "kolejnego rozdziału filmowej opowieści"

Jedną z niewielu osób, które nie mają nic przeciwko zamknięciu przygód Nathana Drake'a, jest Nolan North. Aktor głosowy stwierdził w wywiadzie dla OnlySP:

Koniec serii był słodko-gorzki, ale jesteśmy dumni z tego, co udało nam się zrobić. Jeśli więc Sony i Naughty Dog zdecydują się na ostateczne zamknięcie przygód, to nie mam nic przeciwko. 

Wiele osób liczy, że Nathan Drake to wciąż otwarty rozdział. Najwięksi fajni wierzą, że powróci on przy okazji nadchodzącej generacji PlayStation, a za wszystkim ma stać nowe studio Sony w San Diego. Cóż, to wszystko jednak nadzieje, a rzeczywistej odpowiedzi udzieli jedynie czas. 

Źródło: https://www.onlysp.com/nolan-north-uncharted-5-exclusive-interview/

Tagi: Naughty Dog Sony Computer Entertainment Uncharted 4: Kres Złodzieja

Nie przegap