Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2019 18:49
Film Uncharted
1108V

Film Uncharted. Chris Hemsworth lub Matthew McConaughey jako Sully?

Sony wciąż nie rezygnuje z marzeń dotyczących ekranizacji Uncharted. Firma poszukuje teraz odpowiedniego aktora, który może zająć rolę Victora Sullivana i na liście potencjalnych nazwisk pojawili się między innymi Chris Hemsworth oraz Matthew McConaughey.

Film rozszerzający uniwersum Uncharted powstaje od wielu lat. Sony nie ma szczęścia do produkcji, która straciła już kilku reżyserów, ale od pewnego czasu za projekt odpowiada Dan Trachtenberg – twórcę możecie kojarzyć z „Cloverfield Lane 10”.

Ryan Reynolds mógł zostać głównym bohaterem filmu Uncharted

Sony podobno kompletuje ekipę, która ma już wkrótce trafić na plan zdjęciowy. Korporacja już od dawna zadbała o odtwórcę głównej roli – Tom Holland wcieli się w młodego Nathana Drake'a, jednak protagonista potrzebuje swojego wielkiego mentora.

Redakcja TheHashTagShow dotarła do bardzo ciekawej informacji. Sony podobno szuka mężczyznę rasy białej w wieku od 40 do 49 lat i dość niespodziewanie firma posiada bardzo krótką listę nazwisk branych pod uwagę. W Sully'ego mógłby wcielić się ktoś z czwórki: Chris Hemsworth, Matthew McConaughey, Chris Pine lub Woody Harrelson.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, jednak już wcześniej pojawiły się głosy, według których Ryan Reynolds mógł trafić do produkcji, więc jak widać Sony nie zamierza oszczędzać na produkcji.

Kto z tej czwórki Waszym zdaniem nadawałby się na Sully'ego?

Tagi: Film Naughty Dog uncharted